AYBAYRAK BAYRAK FLAMA 1995 TEN BERİ DİJİTAL BAYRAK BASKISI +90 ( 212 ) 592 06 12
GSM: 0532 272 41 88
Aybayrak
Bayrak ve flama da 24 saatte teslimat özel indirimler
bayrak_ust

Please Language

flag_en FlagFlag_Germany Fahnen

F1 İN BAYRAK VE FLAMA SPONSORU AYBAYRAK.COM

Formula 1

F1 FLAG AND FLAMAS SPONSORYuvarlak flama veya damla bayrağı yeni bir bayrak çeşidi olduğundan dolayı bazı çevrelerde yuvarlak flama denilmektedir ama gerçek ismi damla bayrağı olan bu bayrak çeşitleri şık ve kolay montajından dolayı büyük ilgi görmektedir damla bayraklarımız rüzgara karşı dayanıklı ve kırılmıyan borularıyla son derece kaliteli ve uzun ömürlü olan bu bayrak çeşidi tavsiye edilir.
masabayrakları

Yuvarlak Flama
yuvarlak flama: süsleme flaması bu bayraklar ipe dizili bayrak çeşitlerindendir süs flamaları caddeleri, sokakları mağaza önlerine asılmak amacıyla dış mekanlarda kullanılan bir bayrak çeşididir. süs flamaları aralarında 10 - 15 cm bir boşluk bırakılarak ipe dizilmektedirler. süs flamaları 20x30 cm , 30x45 cm ve 50x75 ölçülerinde genelde tercih edilen ebatlarıdır. süs flamaları kumaş ve branda tercih edilmektedir.

Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın

+90 ( 212 )  592 06 12

info@aybayrak.com
Adres : E-5 yolu üzeri Alparslan Cd. No : 1 Kat : 2 Daire : 3
Cennet / Küçükçekmece - ISTANBUL

1.Seçim bayrakları: Seçim bayrağı seçimler sırasında partilerin kendilerini reklam ve daha iyi tanıtım için ulaşabildikleri heryere ve konuşma yaptıkları yerlere parti binalarına, konuşma alanlarına,astıkları ve kendi tanıtımları için yapılan ve partiyi temsil eden ve simgeleyen bayraklardır.

2 Şirket firma logolu bayraklar: Online bayrak , Firma bayrağı ,firma bayrakları ,imalatı ,firma bayrak ve flamaları imalatı nerede yapılabilir bayrak şirketleri ,flama şirketleri ,küçük boyutlu gösteri için bayrak ve flamalar dev boyutlu poster yapımı ,imalatı, satışı ,firma logoları tasarımı ,bayrak ve flama haline getirilmesi

3. Devlet Seçim Bayrakları Devlet büyükleri için ürünlerimiz aşağıdaki gibidir:

Cumhurbaşkanı posterleri, Başbakan Posteri , büyük boyutlu ,küçük boyutlu başbakan posteri imalatı . Dijital baskı ile poster imalatı TBMM başkanı posteri ,Atatürk posteri ,Kazım Karabekir Posteri ,İsmet İnönü Posteri ,Osmanlı Padişahlarının büyük posterleri , Tuğra posteri , büyük pankart ,pankartlar, büyük afiş ,küçük afiş, toptan ,parakende bayrak imalatı ucuz ekonomik imalat

4.Siyasi Partiler Yerel Seçimler Parti Bayrakları İçin Çalışmalarımız aşağıdaki gibidir.

Siyasi Parti liderleri posterleri ,imalatı,parti bayrakları imalatı, toptan parti bayrakları, belediye seçimleri için afiş, pankart, poster, bayrak imalatı,seçim için bayrak, üçgen bayrak,üçgen flama kumaş, bayrak, naylon bayrak ve flama imalatı ,belediye yerel seçimler için çeşitli aksesuar imalatı fiyat öğren fiyatları (rastgele sıralama :mhp bbp anap dp akp chp gp vbg ) parti bayrakları ,imalatı ,logolu siyasi parti bayrak imalatı ,süsleme için kullanılacak ucuz bayrak flama afiş

5.Spor Kulüpleri Kulüpler Dernekler :

Turkcell super lig kulup bayrakları, bayrağı ,büyük bayrak, flama, afiş, pankart imalatı, Dernek bayrak, logo flamaları . (rastgele sıralama) Galatasaray ,Fenerbahçe, Beşiktaş ,Trabzon bayrakları ,büyük takım bayrakları ,kulüp bayrağı imalatı ,kulup başkanları ,posteri satın al, bayrak yaptır, bayrak imalatı yaptır, logolu gönder bayrağı imalatı, Futbol kulüplerinin bayrakları ,Sivasspor, Kayserispor ,Bursaspor İstanbul belediyespor, bütün takım ve kulüplerin ekonomik fiyatlara bayrak ve flama imalatları yapılmaktadır.

6. Atatürk posterleri : Atatürk posterleri kumaş üzerine baskılı imalatı yapılmaktadır atatürk posterlerimiz 720x720 dpı dijitalbaskı makinalarda basılmaktadır. Atatürk osterlerimizde yıkana bilinir özeliğine sahip olmaktadır.

7. Atatürk posterlerin kulanım alanları: Atatürk posterleri dışarda ve binaların iç mekanlarında kullanılmaktadır dılarda binaların yüzeylerine asılmak amacıyla kulanılan posterlerimiz sokalarda, okullarda kamu kuruluşların yzeylerine ve binalara asılmak amacuyla atatürk posterleri kullanılmaktadırlar. iç mekanlarda ise konferans salonlarında sınıflarda evlerde odalarda asılmak için kullanılmaktadır.

8. Atatürk resimleri ve posterleri : Atatürk resimleri ve posterleri yüksek kalitede ve resimleri çalışmaları yapılarak müşteri memnuniyetine sunulmaktadır Atatürk resimleri yüksek dpi kaliteli piksellenmemiş resimler envanterimizde bulunmaktadır.

9. Atatürk resimleri ve ebatları: atatürk resimlerinde kullanmış olduğumuz bazı ebat ve ölçüleri aşağıda belirtilmiştir.
100x150 cm Atatürk posteri ve resimli bayrak
150x225 cm Atatürk poster ve atatürk resimleri
300x450 cm Atatürk posteri
400x600 cm Atatürk resimleri üretimi
600x90 cm Atatürk poster resim baskısı
1000x1500 cm Atatürk poster resim ve poster imalatları

YILLARDIR AYAKTAYIZ ÇÜNKÜ BİZ FARKLIYIZ! Bayrak ta Baskı ve dikişte en son teknolojilerin kullanıldığı , Çekirdekten yetişme elamanlarla,İlke ve prensiplerinden ödün vermeyen, yaptığı işin daima arkasında olan, müşteri memnuniyetli kalite sistemiyle güven veren, işini zamanında teslim eden, yurt içi ve yurt dışı işlerle Türkiye içinde ve dışında bilinen bir yere sahip olan bir firmayız Gerçek amaç uzun vadede müşterilerine hizmet verebilecek kalitede bir sistem yaratmak ve bunu bayrak ve bayrakçılık sektöründe yetişen kalifiye elamanlarla işlemektir.

BAYRAK ÜRÜNLERİ
Türk Bayrağı
Masa Makam Bayrakları
Özel Bayraklar
Benzinlik Tipi Yatay Bayraklar
Kırlangıç Bayraklar
Yabancı Ülke Bayrakları
Bayrak Flama
Olta Bayrak
Flama
Gönder Bayrak
Üçgen Bayrak
Bayrak İmalatı
Bayrak Üretimi
FLAMA
Üçgen Flama
Yuvarlak Flama
Sıralı Flama (Süs)
Fırfırlı Flama
Atatürk Posterleri
Özel Posterler
Dijital Baskı


Ana sayfa
Bayrak Ürünleri
Bayrak Hakkımızda
Bayrak Referansları
Bayrak Ülke Bayrakları
Bayrak Ölçüleri
Bayrak Kanunu
Dijital Baskı
İletişim
Ülke Bayrakları
Şirket Bayrakları
Kulüp Bayrakları
Dernek Bayrakları
Süsleme Bayrakları
Belediye Bayrakları
Şehitlik Bayrakları
Fuar Bayrakları
Atatürk'lü Bayraklar
Parti Bayrakları
Seçim Bayrakları
Resimli Bayraklar
Basında Biz             Ucuz Bayrak

bayrak

Bilgi almak için lütfen
0 212 592 06 12
numaralı telefonumuzu
arayınız

iletişim

Afiş

Bayrak Nedir: Bir ülkenin sembolün kavramın topluluğun grup ve kurumun belirli kurallara göre belirli kumaşlara göre yapılmış haline bayrak denir. Bayrak günümüzde belirli bir yasal prosedürü olan bir yapım biçimidir. büyük bir sektör haline gelen bayrakçılık sektörü, bayrak firmaları, bayrak flama, Atatürk posteri gibi toplu ürünler sunabilmektedir.

Prensiplerimiz

garanti bayrak üretimi ekonomik bayrak satışı kalifiye eleman garantisi bayrakta garantili kumaş

genel kültür

dalgalanan bayrak

bayrak resimleri

masa

Bayrak Şiirleri

İstiklâl Marşı

masa

NEDEN BİZ? Yıllardır müşterilerin isteklerine hızlı ve ekonomik çözümler üreten bir firma olmaya gayret göstermekteyiz. Hedefimiz sadece ekonomik başarı değil, aynı zamanda uzun soluklu müşteri ilişkileridir.

design by: websiteevi.com tarafından dizayn ve optimize edilmiştir. sitemap swf

www.aybayrak.com bayrak  her hakkı saklıdır .Bilgi ve Fiyat almak için Lütfen +90 ( 212 )  592 06 12numaralı telefonumuzu arayınız.