bayrak duyuru

bayrak

Bayrak ve Flama da 24 Saatte Teslimat, Özel İndirimler
Bayrak, Türk bayrağı, Yabancı Ülke Bayrakları, Flamalar , Parti Bayrakları, Firma Bayrakları, Olta bayrakları ile hizmetinizdeyiz. flag Flag fahnen Fahnen

FARKIMIZ

KALİTEMİZ

İSO KALİTE BELGEMİZ
KAPASİTE

RAPORUMUZ

KAPASİTE RAPORU

BİNA TİPİ BÜYÜK BOY POSTER VE BAYRAKLAR bayrak ve atatürk
KIRLANGIÇ BAYRAK FLAMA
kırlangıç bayrak flama
OLTA BAYRAKLARI
plaj bayrak büyük

formula 1 F1 İN BAYRAK VE FLAMA SPONSORU AYBAYRAK.COM
F1 FLAG AND FLAMAS SPONSOR


basında biz

yatay bayrak

BENZİNLİK TİPİ YATAY BAYRAK İMALATI VE SATIŞI YILLARDAN BERİ ÖZENLE ...
Benzinlik tipi yatay Bayrakların Sipariş ile istenilen ölçülerde imalatı yapılır

Yatay bayrak: Özel Yatay Bayrak, Benzinlik Tipi Bayraklar Firma Bayrakları

Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın

( 0212 ) 592 06 12 - fax : 580 23 37

info@aybayrak.com
Adres : E-5 yolu üzeri Alparslan Cd. No : 1 Kat : 2 Daire : 3
Cennet / Küçükçekmece - ISTANBUL

Yatay bayraklar benzinlik bayrağı ince uzun bayrak modelleridir yatay bayraklar ilk benzinliklerde kullanılan bayrak çeşitleridir yaty bayraklar dış mekanlarda kullanılan bu bayraklar reklam ve tanıtım amaçlı tercih edilmektedir. yatay bayraklar ince uzun olduklarından dolayı diğer bayrak modelerine göre ebatları daha farklıdır örnek 75x200cm, 100x300cm ve 150x 450 cm gibi ölçülerden tercih edilmektedir.
1.Seçim bayrakları: Seçim bayrağı seçimler sırasında partilerin kendilerini reklam ve daha iyi tanıtım için ulaşabildikleri heryere ve konuşma yaptıkları yerlere parti binalarına, konuşma alanlarına,astıkları ve kendi tanıtımları için yapılan ve partiyi temsil eden ve simgeleyen bayraklardır.

2 Şirket firma logolu bayraklar: Online bayrak , Firma bayrağı ,firma bayrakları ,imalatı ,firma bayrak ve flamaları imalatı nerede yapılabilir bayrak şirketleri ,flama şirketleri ,küçük boyutlu gösteri için bayrak ve flamalar dev boyutlu poster yapımı ,imalatı, satışı ,firma logoları tasarımı ,bayrak ve flama haline getirilmesi

3. Devlet Seçim Bayrakları Devlet büyükleri için ürünlerimiz aşağıdaki gibidir:

Cumhurbaşkanı posterleri, Başbakan Posteri , büyük boyutlu ,küçük boyutlu başbakan posteri imalatı . Dijital baskı ile poster imalatı TBMM başkanı posteri ,Atatürk posteri ,Kazım Karabekir Posteri ,İsmet İnönü Posteri ,Osmanlı Padişahlarının büyük posterleri , Tuğra posteri , büyük pankart ,pankartlar, büyük afiş ,küçük afiş, toptan ,parakende bayrak imalatı ucuz ekonomik imalat

4.Siyasi Partiler Yerel Seçimler Parti Bayrakları İçin Çalışmalarımız aşağıdaki gibidir.

Siyasi Parti liderleri posterleri ,imalatı,parti bayrakları imalatı, toptan parti bayrakları, belediye seçimleri için afiş, pankart, poster, bayrak imalatı,seçim için bayrak, üçgen bayrak,üçgen flama kumaş, bayrak, naylon bayrak ve flama imalatı ,belediye yerel seçimler için çeşitli aksesuar imalatı fiyat öğren fiyatları (rastgele sıralama :mhp bbp anap dp akp chp gp vbg ) parti bayrakları ,imalatı ,logolu siyasi parti bayrak imalatı ,süsleme için kullanılacak ucuz bayrak flama afiş

5.Spor Kulüpleri Kulüpler Dernekler :

Turkcell super lig kulup bayrakları, bayrağı ,büyük bayrak, flama, afiş, pankart imalatı, Dernek bayrak, logo flamaları . (rastgele sıralama) Galatasaray ,Fenerbahçe, Beşiktaş ,Trabzon bayrakları ,büyük takım bayrakları ,kulüp bayrağı imalatı ,kulup başkanları ,posteri satın al, bayrak yaptır, bayrak imalatı yaptır, logolu gönder bayrağı imalatı, Futbol kulüplerinin bayrakları ,Sivasspor, Kayserispor ,Bursaspor İstanbul belediyespor, bütün takım ve kulüplerin ekonomik fiyatlara bayrak ve flama imalatları yapılmaktadır.

6. Atatürk posterleri : Atatürk posterleri kumaş üzerine baskılı imalatı yapılmaktadır atatürk posterlerimiz 720x720 dpı dijitalbaskı makinalarda basılmaktadır. Atatürk osterlerimizde yıkana bilinir özeliğine sahip olmaktadır.

7. Atatürk posterlerin kulanım alanları: Atatürk posterleri dışarda ve binaların iç mekanlarında kullanılmaktadır dılarda binaların yüzeylerine asılmak amacıyla kulanılan posterlerimiz sokalarda, okullarda kamu kuruluşların yzeylerine ve binalara asılmak amacuyla atatürk posterleri kullanılmaktadırlar. iç mekanlarda ise konferans salonlarında sınıflarda evlerde odalarda asılmak için kullanılmaktadır.

8. Atatürk resimleri ve posterleri : Atatürk resimleri ve posterleri yüksek kalitede ve resimleri çalışmaları yapılarak müşteri memnuniyetine sunulmaktadır Atatürk resimleri yüksek dpi kaliteli piksellenmemiş resimler envanterimizde bulunmaktadır.

9. Atatürk resimleri ve ebatları:
atatürk resimlerinde kullanmış olduğumuz bazı ebat ve ölçüleri aşağıda belirtilmiştir.
100x150 cm Atatürk posteri ve resimli bayrak
150x225 cm Atatürk poster ve atatürk resimleri
300x450 cm Atatürk posteri
400x600 Atatürk resimleri üretimi
600x90 cm Atatürk poster resim baskısı
1000x1500 cm Atatürk poster resim ve poster imalatları

YILLARDIR AYAKTAYIZ ÇÜNKÜ BİZ FARKLIYIZ! Bayrak ta Baskı ve dikişte en son teknolojilerin kullanıldığı , Çekirdekten yetişme elamanlarla,İlke ve prensiplerinden ödün vermeyen, yaptığı işin daima arkasında olan, müşteri memnuniyetli kalite sistemiyle güven veren, işini zamanında teslim eden, yurt içi ve yurt dışı işlerle Türkiye içinde ve dışında bilinen bir yere sahip olan bir firmayız Gerçek amaç uzun vadede müşterilerine hizmet verebilecek kalitede bir sistem yaratmak ve bunu bayrak ve bayrakçılık sektöründe yetişen kalifiye elamanlarla işlemektir.