bayrak duyuru

bayrak

Bayrak ve Flama da 24 Saatte Teslimat, Özel İndirimler
Bayrak, Türk bayrağı, Yabancı Ülke Bayrakları, Flamalar , Parti Bayrakları, Firma Bayrakları, Olta bayrakları ile hizmetinizdeyiz. flag Flag fahnen Fahnen

FARKIMIZ

KALİTEMİZ

İSO KALİTE BELGEMİZ
KAPASİTE

RAPORUMUZ

KAPASİTE RAPORU

BİNA TİPİ BÜYÜK BOY POSTER VE BAYRAKLAR bayrak ve atatürk
KIRLANGIÇ BAYRAK FLAMA
kırlangıç bayrak flama
OLTA BAYRAKLARI
plaj bayrak büyük

formula 1 F1 İN BAYRAK VE FLAMA SPONSORU AYBAYRAK.COM
F1 FLAG AND FLAMAS SPONSOR


basında biz

ülke bayrakları

Türkiye Üzerinden hangi ülke bayrağı isterseniz isteyin bayrak firması olarak size bayrak temin edebilir; istenilen ölçü ve ebatlarda bayrağınızı imal edebiliriz.

dünya bayraklarına buradan bakabilirsiniz.

ÜLKE BAYRAKLARI EBATLARI

15X22,5 CM 30X45 CM 50X75 CM 70X105 CM 100X150 CM
NOT: BU EBATLARIN DIŞINDA Kİ DİĞER EBATLAR ÖZEL SİPARİŞ STATÜSÜNDE İSTEĞİNİZ DOĞRULTUSUNDA İMALATI YAPILIR.

Ülke Bayrakları Kullanım Alanları: Yabancı konsolosluklar ve büyük elçilikler, tekne ve gemilerde, otel ve turistik tesislerde, ülkemizde firma ve şirketlerde gelen yabancı müşterilerini karşılamak amacı ile kullanılan bazı alanlardır.

Türk bayrağı tüm boyutlar indirimde

makam bayrak tüm boyutlar indirimde
kırlangıç bayrak tüm boyutlar indirimde
Benzinlik tipi Bayrak tüm boyutlar indirimde
flama tüm boyutlar indirimde
Atatürk Posteritüm boyutlar indirimde

AY BAYRAK BAYRAKÇILIK BAYRAK FİYATLARI

 

+90 ( 212 ) 592 06 12 pbx

+90 (212) 425 47 44

0538 606 12 04

info@aybayrak.com

ülke bayrak turistlik

Ülke Bayrakları: Ülke Bayrakları aybayrak günümüzde bayrak ve bayrakçılık konusunda dünyanın en saygın ve en çok tercih edilen firma konumunda olmasından dolayı bir çok ülke bayrak imalatını yapmaktadır ve birçok ülke bayrak ihtiyacını karşılamaktadır. Ülke bayrakları ve ülkelerdeki organizasonlarındaki bayrak ihtiyaç ve taleblerini aybayrak.com karşılamaktadır bir çok ülke tarafında kalitemiz ve bayrak ürünlerimiz tercih edilmektedir. Bazı ülke bayrakları ve ihtiyaçlarını karşıladığımız bayraklar Almanya bayrağı ülke bayrağını imalatını yapmaktayız ve almanyaya sürekli ve bol miktarlarda bayrak göndermekteyiz almanya bayrağı renkleri siyah, kırmızı, sarı renklerden oluşmaktadır. AET bayrağı birçok ülkeye aet bayrakları aybayrak tesislerinde imalatı yapılmaktadır. AET bayrağın mavi zemin üzerine 12 sarı yıldızdan oluşmaktadır. Belçika bayrağı belçika bayrağın bir kısmı ve zaman zaman aybayrak com üretmektedir siyah, sarı ve kırmızı renklerden oluşmaktadır baskıları dikenedir belçika bayrağı ay bayrak firmasında üretilmekte olup belçikaya gönderilmektedir. Nijerya Bayrağı ihalesini alan aybayrak, Güney Afrika Bayrağı ve2010 dünya kupası bayrak ları yapan aybayrak ,ABD Bayrağı türkiyede aybayrak bayrak imalatlarını yapmaktadır. Ayrıca KKTC bayrağı türkiyede ay bayrak firması tarafında karşılanmakta olup kıbrısta bayrak şubemiz kıbrıs bayrağı ve türk bayrağı ihtiyaçlarını kaşılamaktadır kıbrısta tek bayrakçı aybayrak firmasına ait bayrakçı şubesi bulunmaktadır kıbrıs bayrakçısı kıbrıstaki ilk ve tek bayrak firması ünvanına sahip olan bir aybayrak kuruluşudur. Aynı zamanda ihtiyaç duyulması halinde diğer ülke bayraklarınında imalatı ve üretimi yapılmakta olup 150 ülkeye yakın bayrak stokları elimizde bulunmaktadır.
farkımız ve Ay bayrak
a) Türkiyenin en büyük bayrak baskı merkezine sahip olan istanbul bayrak firması
b) Bayrakçılar arasında en büyük bayrak potansiyeline sahip ilk ve tek bayrak firması
c) Firmamız kaliteli insan gücü ve deneyimli elaman ağımızla 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir
d) En kaliteli ve uygun fiyatlara zamanında bayrak imalatı
e) Bayrak imalatı ve üretimde Türkiyenin en geniş kapsamlı bayrak üretim tesisine sahip firma
f) Firmamız kendi hedefleri doğrultusunda sürekli büyüyen müşteri indeksi esas almaktadır
.

Ay bayrak bayrakçılık yıllardır ekonomik ve garantili bayrak satan bayrak firmasıdır. Bayrak firmamız İstanbul ve Türkiye deki bayrakçılık sektöründe liderlik konumunu hedeflemiş; bayrak ve flama üretimi imalatı Her boyutta bayrak yapımı hususunda milyonlarca insana ulaşmıştır. BAYRAK toptan ve perakende satışları yapmakta olan Ay bayrak bayrakçılık ; bayrak Türk bayrağı flama üretiminde kaliteli özel dokuma kumaş, kalifiye eleman ve nitelikli iş gücü yetiştirmektedir.

TÜRK BAYRAĞI'NDA UYGUN FİYATLAR BU NUMARAYI ARAYIN YARDIMCI OLALIM

0 (212) 624 02 45

Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın

Aybayrak Bayrak imalatında en son sistemleri kullanır baskı ve ambalajda dikişte en kaliteli ürünleri kullanmaktan çekinmez

Peki Bayrak ta nasıl ekonomik fiyat özellikleri sunar? Ay bayrak yıllardır süre gelen bir alışveriş veriş ağı ve geniş depoları mevcuttur. Maliyette kullanılan kumaş vb gibi malları toptan alarak kar eder.