bayrak duyuru

bayrak

Bayrak ve Flama da 24 Saatte Teslimat, Özel İndirimler
Bayrak, Türk bayrağı, Yabancı Ülke Bayrakları, Flamalar , Parti Bayrakları, Firma Bayrakları, Olta bayrakları ile hizmetinizdeyiz. flag Flag fahnen Fahnen

FARKIMIZ

KALİTEMİZ

İSO KALİTE BELGEMİZ
KAPASİTE

RAPORUMUZ

KAPASİTE RAPORU

BİNA TİPİ BÜYÜK BOY POSTER VE BAYRAKLAR bayrak ve atatürk
KIRLANGIÇ BAYRAK FLAMA
kırlangıç bayrak flama
OLTA BAYRAKLARI
plaj bayrak büyük

formula 1 F1 İN BAYRAK VE FLAMA SPONSORU AYBAYRAK.COM
F1 FLAG AND FLAMAS SPONSOR


basında biz

Türk bayrağı

TÜRK BAYRAĞI İMALATI VE SATIŞI YILLARDAN BERİ ÖZENLE ...
Standart ölçülerde Türk Bayrağı

20cm x 30cm
30cm x 45cm
50cm x 75cm
70cm x 105cm
100cm x 150cm
150cm x 225cm
200cm x 300cm
300cm x 450cm
400cm x 600cm
600cm x 900cm
800 x 1200cm
1000 x 1500cm
1200 x 1800cm
1500 x 22,500cm
2000 x 3000cm

Türk bayrağı ölçüleri standarttır 82 anayasasında belirtilmiş nizam ve dizaynda türk bayrağı imalatı ve üretimi yapılmaktadır.

Sipariş ile istenilen ölçülerde Türk bayrağı imalatı yapılmaktadır.

türk bayrak
Türk bayrağı: Türk bayrağı imalatı ve türk bayrağı üretimi yapan aybayrak bayrak firmamız yıllarca türk bayrağını üretmektedir Türk bayrağı imalatçısı olan bayrak firmamız sürekli türk bayrağın bütün ebat ve ölçülerini yapmaktadır istenilen her ebat bayrak stoklarımızda mevcuttur türk bayrağının kanunda belirtilmiş nizamlara harfiyen uyulmakta ve son derece kaliteli kalıcı, renkleri solmıyan ve uzun süre rüzgara dayanıklı Türk bayrağını yapmaktayız yapmış olduğumuz bayrak yılların tecrübesi sürekli kendini yenileyerek yapmış olduğumuz araştırma geliştirme neticesinde üretim kapasitelerimize yansıtarak türk bayrağını imalatını yapmaktayiz.
Türk bayrağını üretimini yaparken bayrakların ebatlarına göre ve asılacak mekanlara ve hava şartlarına uygunluğuna göre türk bayrağı üretimini yapmaktayiz. bayrakların kumaşlarının özelikleri baskı aşamasında renklerin özeliklerini kesim ve dikiş esnasında bayrağın dayanıklılığını çeşitli kalite kontrollerden geçirdikten sonra almış olduğumuz verilere dayarak Türk bayrağı imalatını ve üretimini bu doğrultuda ve koşulara dayanarak yapmaktayiz yapmış olduğumuz Türk bayrakları firmamızdan bayilerimizden başta yurt içi olmak üzere yurt dışınada Türk bayrağı satışı yapılmaktadır.
Büyük Türk Bayrakları : Büyük Türk Bayrakları son zamanlarda hemen, hemen her tarafta büyük direklerde büyük ebatlarda türk bayraklarının asılı olduklarını görmekteyiz. yalnız bu büyük ebat türk bayraklarından bazıları son derece kısa sürede parçalandığına şahit olmaktayız bu büyük ebatlardaki türk bayrakların bu kadar kısa sürede parçalanmasında imalat ve kulanım hatalarından meydana gelmektedir bu tür bayrakların kısa sürede parçalanmamsı için yapılması ve dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bunun için Öncelikle direklere uygun bayrak ebatları kulanılması gerekmektedir. Aksi taktirde yanlış ebat kulanıldığı zaman bayrakların parçalanma süresi kısa süreli olmaktadır. Bayrakların uçları herhangi bir tarafa çarpmaması dikkat etmeniz gerekmektedir.

farkımız ve Ay bayrak
a) Türkiyenin en büyük bayrak baskı merkezine sahip olan istanbul bayrak firması
b) Bayrakçılar arasında en büyük bayrak potansiyeline sahip ilk ve tek bayrak firması
c) Firmamız kaliteli insan gücü ve deneyimli elaman ağımızla 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir
d) En kaliteli ve uygun fiyatlara zamanında bayrak imalatı
e) Bayrak imalatı ve üretimde Türkiyenin en geniş kapsamlı bayrak üretim tesisine sahip firma
f) Firmamız kendi hedefleri doğrultusunda sürekli büyüyen müşteri indeksi esas almaktadır.

Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın

( 0212 ) 592 06 12 - fax : 580 23 37

info@aybayrak.com
Adres : E-5 yolu üzeri Alparslan Cd. No : 1 Kat : 2 Daire : 3
Cennet / Küçükçekmece - ISTANBUL

1.Seçim bayrakları: Seçim bayrağı seçimler sırasında partilerin kendilerini reklam ve daha iyi tanıtım için ulaşabildikleri heryere ve konuşma yaptıkları yerlere parti binalarına, konuşma alanlarına,astıkları ve kendi tanıtımları için yapılan ve partiyi temsil eden ve simgeleyen bayraklardır.

2 Şirket firma logolu bayraklar: Online bayrak , Firma bayrağı ,firma bayrakları ,imalatı ,firma bayrak ve flamaları imalatı nerede yapılabilir bayrak şirketleri ,flama şirketleri ,küçük boyutlu gösteri için bayrak ve flamalar dev boyutlu poster yapımı ,imalatı, satışı ,firma logoları tasarımı ,bayrak ve flama haline getirilmesi

3. Devlet Seçim Bayrakları Devlet büyükleri için ürünlerimiz aşağıdaki gibidir:

Cumhurbaşkanı posterleri, Başbakan Posteri , büyük boyutlu ,küçük boyutlu başbakan posteri imalatı . Dijital baskı ile poster imalatı TBMM başkanı posteri ,Atatürk posteri ,Kazım Karabekir Posteri ,İsmet İnönü Posteri ,Osmanlı Padişahlarının büyük posterleri , Tuğra posteri , büyük pankart ,pankartlar, büyük afiş ,küçük afiş, toptan ,parakende bayrak imalatı ucuz ekonomik imalat

4.Siyasi Partiler Yerel Seçimler Parti Bayrakları İçin Çalışmalarımız aşağıdaki gibidir.

Siyasi Parti liderleri posterleri ,imalatı,parti bayrakları imalatı, toptan parti bayrakları, belediye seçimleri için afiş, pankart, poster, bayrak imalatı,seçim için bayrak, üçgen bayrak,üçgen flama kumaş, bayrak, naylon bayrak ve flama imalatı ,belediye yerel seçimler için çeşitli aksesuar imalatı fiyat öğren fiyatları (rastgele sıralama :mhp bbp anap dp akp chp gp vbg ) parti bayrakları ,imalatı ,logolu siyasi parti bayrak imalatı ,süsleme için kullanılacak ucuz bayrak flama afiş

5.Spor Kulüpleri Kulüpler Dernekler :

Turkcell super lig kulup bayrakları, bayrağı ,büyük bayrak, flama, afiş, pankart imalatı, Dernek bayrak, logo flamaları . (rastgele sıralama) Galatasaray ,Fenerbahçe, Beşiktaş ,Trabzon bayrakları ,büyük takım bayrakları ,kulüp bayrağı imalatı ,kulup başkanları ,posteri satın al, bayrak yaptır, bayrak imalatı yaptır, logolu gönder bayrağı imalatı, Futbol kulüplerinin bayrakları ,Sivasspor, Kayserispor ,Bursaspor İstanbul belediyespor, bütün takım ve kulüplerin ekonomik fiyatlara bayrak ve flama imalatları yapılmaktadır.

YILLARDIR AYAKTAYIZ ÇÜNKÜ BİZ FARKLIYIZ! Bayrak ta Baskı ve dikişte en son teknolojilerin kullanıldığı , Çekirdekten yetişme elamanlarla,İlke ve prensiplerinden ödün vermeyen, yaptığı işin daima arkasında olan, müşteri memnuniyetli kalite sistemiyle güven veren, işini zamanında teslim eden, yurt içi ve yurt dışı işlerle Türkiye içinde ve dışında bilinen bir yere sahip olan bir firmayız Gerçek amaç uzun vadede müşterilerine hizmet verebilecek kalitede bir sistem yaratmak ve bunu bayrak ve bayrakçılık sektöründe yetişen kalifiye elamanlarla işlemektir.