bayrak duyuru

bayrak

Bayrak ve Flama da 24 Saatte Teslimat, Özel İndirimler
Bayrak, Türk bayrağı, Yabancı Ülke Bayrakları, Flamalar , Parti Bayrakları, Firma Bayrakları, Olta bayrakları ile hizmetinizdeyiz. flag Flag fahnen Fahnen

FARKIMIZ

KALİTEMİZ

İSO KALİTE BELGEMİZ
KAPASİTE

RAPORUMUZ

KAPASİTE RAPORU

BİNA TİPİ BÜYÜK BOY POSTER VE BAYRAKLAR bayrak ve atatürk
KIRLANGIÇ BAYRAK FLAMA
kırlangıç bayrak flama
OLTA BAYRAKLARI
plaj bayrak büyük

formula 1 F1 İN BAYRAK VE FLAMA SPONSORU AYBAYRAK.COM
F1 FLAG AND FLAMAS SPONSOR


basında biz

Süsleme bayrak, Süs İçin, Süsleme İçin Kullanılan Bayrak


Süs için süsleme için kullanılan bayraklar istenilen kumaştan imal edilerek reklam veya süsleme amacı ile meydanlarda, panayırlarda alanları süslemek amacı ile kullanılan bayrak çeşitidir. Bunlar kare, üçgen, beşgen, kırlangıç ve oval olmak üzere kullanılan bayrak çeşitleridir süsleme bayraklar 20x30 cm, 30x45 cm, 50x75 ebatlardan en çok tercih edilen ölçülerdir ipe dizili olarak istenilen bu bayraklar 25 metrelikler halinde paketli olarak yapılmaktadırlar süsleme bayraklar son derece uygun ve kaliteli ve renga renk baskılı ve baskısız imalatı yapılmaktadır.
Süsleme Bayrakları: süsleme bayrakları ismi üzerine bayrak ve flama çeşitlrinin sokakları cadeleri vitrimleri bayrak ve flamalarla süslemelerine süsleme bayrağı denir.
süsleme bayrakları renga renk flamalarla süslendiği gibi slogan ve amlemli baskılarlada tanıtım ve reklamlar yapılarak süsleme bayrakları yapılmaktadır süsleme bayrak ve flamaları genelde ipe dizil
bayraklarla aralarında 5-10 cm boşluklarla şeritlere dikilerek cadlerde ve sokakları süslemede yada reklam tanıtım aracı olarak kullanılmaktadır. süsleme bayrak flamaları 20x30 cm, 30x45 cm ve
50x75 ölçülerinde kırlangıç dikdörtgen yada üçgen olarak kumaş veya branda olarak kullanılmaktadır.

manisadenizakınsüs bayrakları

0212 592 06 12

Süsleme Bayrakları
Bayramlarda Kullanılan Süsleme Bayrakları
Açılış Süsleme Bayrakları
Meydan Süsleme Bayrakları
Takım ve Şampiyona Süsleme Bayrakları
Miting Süsleme Bayrakları
Süsleme bayrakları yukardaki bayrak resimlerinde görüldüğü gibi iş yerleri caddelerde ve miting alanları gibi yerlerde süsleme bayrakları kullanılmaktadır.
Organizasyon Süsleme Bayrakları
Sokak ve Cadde Süsleme Bayrakları
AY BAYRAK BAYRAKÇILIK BAYRAK FİYATLARI
Evinize işletmenize 24 saatte bayrak teslimatı

Süsleme ipe dizili bayrakların kalın halatlardan yapılmakta olup süsleme bayrak iplerin kopması söz konusu değildir.
msn: aybayrak@ekolay.net
üçgen brandalı ipe dizili bayraklar ve kumaş üçgen ipe dizili bayraklar bulunmaktadır.
süsleme ve dizili bayraklar baskılı ve baskısız üretimektedir.
Süsleme market bayrakları ve benzilik süsleme bayrak ve flamalarında özel fiytlar ve iskonto için iletişime geçmenizde yarar bulunmaktadır.
AY BAYRAK FLAMA İMALATI VE SATIŞI YILLARDAN BERİ ÖZENLE ..
Ay bayrak bayrakçılık yıllardır ekonomik ve garantili bayrak satan bayrak firmasıdır. Bayrak firmamız İstanbul ve Türkiye deki bayrakçılık sektöründe liderlik konumunu hedeflemiş;bayrak ve flama üretimi imalatı Her boyutta bayrak yapımı hususunda milyonlarca insana ulaşmıştır. BAYRAK toptan ve perakende satışları yapmakta olan Ay bayrak bayrakçılık ; bayrak Türk bayrağı flama üretiminde kaliteli özel dokuma kumaş, kalifiye eleman ve nitelikli iş gücü yetiştirmektedir.

TÜRK BAYRAĞI'NDA UYGUN FİYATLAR BU NUMARAYI ARAYIN YARDIMCI OLALIM

0 (212) 592 06 12

Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın

Aybayrak Bayrak imalatında en son sistemleri kullanır baskı ve ambalajda dikişte en kaliteli ürünleri kullanmaktan çekinmez

Peki Bayrak ta nasıl ekonomik fiyat özellikleri sunar? Ay bayrak yıllardır süre gelen bir alışveriş veriş ağı ve geniş depoları mevcuttur. Maliyette kullanılan kumaş vb gibi malları toptan alarak kar eder.

Bayrak İmalatı İzmir


AY BAYRAK BAYRAKÇILIK BAYRAK FYATLARI