bayrak duyuru

bayrak

Bayrak ve Flama da 24 Saatte Teslimat, Özel İndirimler
Bayrak, Türk bayrağı, Yabancı Ülke Bayrakları, Flamalar , Parti Bayrakları, Firma Bayrakları, Olta bayrakları ile hizmetinizdeyiz. flag Flag fahnen Fahnen

FARKIMIZ

KALİTEMİZ

İSO KALİTE BELGEMİZ
KAPASİTE

RAPORUMUZ

KAPASİTE RAPORU

BİNA TİPİ BÜYÜK BOY POSTER VE BAYRAKLAR bayrak ve atatürk
KIRLANGIÇ BAYRAK FLAMA
kırlangıç bayrak flama
OLTA BAYRAKLARI
plaj bayrak büyük

formula 1 F1 İN BAYRAK VE FLAMA SPONSORU AYBAYRAK.COM
F1 FLAG AND FLAMAS SPONSOR


basında biz

seçim bayrakları

Siyasi Parti Listesi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) , Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) , Anavatan Partisi (ANAP) , Doğru Yolpartisi ( DYP) , Demokrat Parti (DP) Demokrat Sol Parti (DSP) , Saadet Partisi (SP) , Yeni Türkiye Partisi (YTP) , Birlik Partisi (BP) , Yurt Partisi (YP) gibi partilerin her türlü bayrakları posterleri afişleri aday resimleri baskısı yapılmakta olup en kısa sürede teslimatı yapılmaktadır. Bu partilerin amblemleri ve genel başkan resim ve posterleri bulunmaktadır.

Seçim bayrakları seçimler esnasında partilerin kendilerini simgesel anlamda daha iyi tanıtmaları için seçim sırasında ulaşabilecekleri here yere halkın görüp halka kendilerini tanıtlamaları için yapılan bir seçim çalışma şeklidir.

Seçim bayrakları sadece seçimler için kullanılır ve yapılan tüm seçim bayrakları seçim sırasında halka dağıtılır.

Seçim bayrakları aynı zamanda partilerin güç gösterisi ve kuvvet anlamına da gelip değişik boylarda ve görsel olarak daha iyi olan seçim bayrakları ne kadar çok yapılırsa o kadar çok yerde kendisinin daha iyi tanınmasına sebep olur.

Seçim bayrakları, Türk bayrakları ve siparişleri için iletişime geçiniz.

Seçim bayrakları seçimlerde adayların yapmış oldukları bayrak, flama ,poster ve resimlerin tanıtım ve reklam aracılyla kulanmış oldukları parti amblemli bayrak çeşitlerine seçim bayrakları denir. seçim bayrakları sokakları süslemek ve tanıtım amacıyla kulanılmaktadır.

e-mail: info@aybayrak.com

1.Seçim bayrakları: Seçim bayrağı seçimler sırasında partilerin kendilerini reklam ve daha iyi tanıtım için ulaşabildikleri heryere ve konuşma yaptıkları yerlere parti binalarına, konuşma alanlarına,astıkları ve kendi tanıtımları için yapılan ve partiyi temsil eden ve simgeleyen bayraklardır.

2 Şirket firma logolu bayraklar: Online bayrak , Firma bayrağı ,firma bayrakları ,imalatı ,firma bayrak ve flamaları imalatı nerede yapılabilir bayrak şirketleri ,flama şirketleri ,küçük boyutlu gösteri için bayrak ve flamalar dev boyutlu poster yapımı ,imalatı, satışı ,firma logoları tasarımı ,bayrak ve flama haline getirilmesi

3. Devlet Seçim Bayrakları Devlet büyükleri için ürünlerimiz aşağıdaki gibidir:

Cumhurbaşkanı posterleri, Başbakan Posteri , büyük boyutlu ,küçük boyutlu başbakan posteri imalatı . Dijital baskı ile poster imalatı TBMM başkanı posteri ,Atatürk posteri ,Kazım Karabekir Posteri ,İsmet İnönü Posteri ,Osmanlı Padişahlarının büyük posterleri , Tuğra posteri , büyük pankart ,pankartlar, büyük afiş ,küçük afiş, toptan ,parakende bayrak imalatı ucuz ekonomik imalat

4.Siyasi Partiler Yerel Seçimler Parti Bayrakları İçin Çalışmalarımız aşağıdaki gibidir.

Siyasi Parti liderleri posterleri ,imalatı,parti bayrakları imalatı, toptan parti bayrakları, belediye seçimleri için afiş, pankart, poster, bayrak imalatı,seçim için bayrak, üçgen bayrak,üçgen flama kumaş, bayrak, naylon bayrak ve flama imalatı ,belediye yerel seçimler için çeşitli aksesuar imalatı fiyat öğren fiyatları (rastgele sıralama :mhp bbp anap dp akp chp gp vbg ) parti bayrakları ,imalatı ,logolu siyasi parti bayrak imalatı ,süsleme için kullanılacak ucuz bayrak flama afiş

5.Spor Kulüpleri Kulüpler Dernekler :

Turkcell super lig kulup bayrakları, bayrağı ,büyük bayrak, flama, afiş, pankart imalatı, Dernek bayrak, logo flamaları . (rastgele sıralama) Galatasaray ,Fenerbahçe, Beşiktaş ,Trabzon bayrakları ,büyük takım bayrakları ,kulüp bayrağı imalatı ,kulup başkanları ,posteri satın al, bayrak yaptır, bayrak imalatı yaptır, logolu gönder bayrağı imalatı, Futbol kulüplerinin bayrakları ,Sivasspor, Kayserispor ,Bursaspor İstanbul belediyespor, bütün takım ve kulüplerin ekonomik fiyatlara bayrak ve flama imalatları yapılmaktadır.