bayrak duyuru

bayrak

Bayrak ve Flama da 24 Saatte Teslimat, Özel İndirimler
Bayrak, Türk bayrağı, Yabancı Ülke Bayrakları, Flamalar , Parti Bayrakları, Firma Bayrakları, Olta bayrakları ile hizmetinizdeyiz. flag Flag fahnen Fahnen

FARKIMIZ

KALİTEMİZ

İSO KALİTE BELGEMİZ
KAPASİTE

RAPORUMUZ

KAPASİTE RAPORU

BİNA TİPİ BÜYÜK BOY POSTER VE BAYRAKLAR bayrak ve atatürk
KIRLANGIÇ BAYRAK FLAMA
kırlangıç bayrak flama
OLTA BAYRAKLARI
plaj bayrak büyük

formula 1 F1 İN BAYRAK VE FLAMA SPONSORU AYBAYRAK.COM
F1 FLAG AND FLAMAS SPONSOR


basında biz

fuar bayrakları düzenleme flamaları süslemeler


Fuar Bayrakları Düzenleme Flamaları Süslemeler

Fuar bayrakları düzenleme flamaları süslemeler bayraklar istenilen kumaştan istenilen boyutta imal edilerek süsleme için kullanacağınız bayraklar ,süsler ,baskılar ,resimler hizmetinize sunulur. Fuarlarda kullanılan bazı ebatlar; 15x22,5 cm masa bayrağı seti,50x100 cm kırlangıç bayrak, 75x150 cm kırlangıç bayrak, 100x200 cm kırlangıç bayrak bunlarda kırlangıç olduğu gibi beşgen veya oval olabilir.Bu bayraklar iç mekanda kullanıldığı için saten kumaşa baskı yapılır.Stand afişi, ürün tanıtım bayrağı gibi çeşitlerin imalatı yapılmaktadır.

+90 ( 212 ) 592 06 12

Fuar bayrakları,ürün bayrakları,tanıtım bayrakları,firma bayrağı,masa bayrağı,ve amblemli bayrakların her türlü baskısı yapılmaktadır..
AY BAYRAK BAYRAKÇILIK BAYRAK FİYATLARI
evinize işletmenize 24 saatte bayrak teslimatı

e-mail: info@aybayrak.com

Fuar bayrakları: Fuar bayrakları fuarlara katılan firmaların tanıtım ve reklamları yapmak amacıyla kendi üretmiş olduğu ürünlerini tanıtımını yapmak için bayrak ve flamalarla yapmış olduğu bayrak ve flamalara fuar bayrağı denilmektedir.

Ay bayrak bayrakçılık yıllardır ekonomik ve garantili bayrak satan bayrak firmasıdır. Bayrak firmamız İstanbul ve Türkiye deki bayrakçılık sektöründe liderlik konumunu hedeflemiş; bayrak ve flama üretimi imalatı Her boyutta bayrak yapımı hususunda milyonlarca insana ulaşmıştır. BAYRAK toptan ve perakende satışları yapmakta olan Ay bayrak bayrakçılık ; bayrak Türk bayrağı flama üretiminde kaliteli özel dokuma kumaş, kalifiye eleman ve nitelikli iş gücü yetiştirmektedir.

TÜRK BAYRAĞI'NDA UYGUN FİYATLAR BU NUMARAYI ARAYIN YARDIMCI OLALIM

0 (212) 592 06 12

Bayrak flama ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için şimdi arayın

Aybayrak Bayrak imalatında en son sistemleri kullanır baskı ve ambalajda dikişte en kaliteli ürünleri kullanmaktan çekinmez

Peki Bayrak ta nasıl ekonomik fiyat özellikleri sunar? Ay bayrak yıllardır süre gelen bir alışveriş veriş ağı ve geniş depoları mevcuttur. Maliyette kullanılan kumaş vb gibi malları toptan alarak kar eder.